CO SIĘ DZIEJE W NASZYM KLUBIE WOLONTARIUSZA PLAN PRACY REGULAMIN CZYM SIĘ ZAJMUJEMY WŁĄCZ SIĘ W POMAGANIE! ZOSTAŃ E-WOLONTARIUSZEM BONUS SZCZĘŚCIA - REGULAMIN REGULAMIN WYBORU WOLONTARIUSZ NA „6” WOLONTARIUSZE NA 6 HISTORIA NASZEGO KLUBU

WOLONTARIAT

BONUS SZCZĘŚCIA - REGULAMIN

BONUS SZCZĘŚCIA

Jeśli w roku szkolnym 2015/2016 , w „znacznym” stopniu zaangażowałeś się w przeprowadzane na terenie naszej szkoły akcje charytatywne, to znaczy, że stałeś się posiadaczem Bonusa – Biletu Szczęścia.

1.     Uczeń otrzymuje imienny Bonus od nauczyciela I. Gutkowskiej za każde:

·        300 szt. plastikowych nakrętek

​·        ​50 szt. butelek (pet)

·        20 puszek aluminiowych

·        20 szt. baterii

·        20 kg makulatury

·        5 kartridży

2.      Możesz go wykorzystać od dnia otrzymania do 15 czerwca 2016 roku.

3.     Bonus może być wykorzystany tylko raz.

4.     Gotowość wykorzystania go zgłaszasz nauczycielowi przedmiotu przed lekcją.

5.     Nauczyciel  składa na nim podpis i przekreśla go.

6.      Bonus może być wykorzystany na każdym przedmiocie i jest traktowany jako dodatkowe nieprzygotowanie do zajęć bez ponoszenia konsekwencji w postaci oceny niedostatecznej.

7.       Bonus nie obejmuje prac domowych, zapowiedzianych prac kontrolnych (np. kartkówek, klasówek, testów, sprawdzianów, zapowiedzianego omawiania lektury itp.) oraz zapowiedzianego pytania.