Nawigacja

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH PROWADZONYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/17 KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

OFERTA EDUKACYJNA

WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH PROWADZONYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/17

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

Celej Marta

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych.

Zajęcia wyrównawcze dla klasy IIA

Środa

14.25-15.10

(co 2tydz.)

205

Budzińska Anna

 

 

 

 Konsultacje z informatyki i EDB

 Zajęcia plastyczne – „Plastykomania”

 Zajęcia komputerowe

 

 

Poniedziałek 13.30- 15.30

Środa 14.30 - 15.30

Czwartek 13.30 - 15.30

Piątek 14.30 - 15.30

 

świetlica/109

Chęć Dariusz

 

Koło modelarskie,

Koło BRD

Pogotowie fizyczne.

 

Wtorek 14.25 - 15.10

 

 

W zależności od potrzeb

114A

Dębicka Ewelina

 

Koło biologiczne, SKLOP, SKPCK

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla kl.II

 

 

Poniedziałek 14.25-15.10 (wymiennie w zależności od potrzeb)

 

 

212

Fatek Katarzyna

 

Koło z języka niemieckiego.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.

wtorek 13.35

5

Fidos Piotr

 

Piłka nożna chłopców

 

Piłka ręczna chłopców

 

Lekkoatletyka

 

Poniedziałek 14.30-15.30

Wtorek15.30-17.00 Poniedziałek 15.30-17.00

Wtorek14.30- 15.30

sala gim/Orlik

 

Fosiewicz Katarzyna

 

 Zajęcia wyrównawcze dla klas I i II

 

Wtorek 7.10 - 7.55

 

    207  

Gajewska Agnieszka

 

Pogotowie językowe.- pomoc w nadrabianiu zaleglości oraz pracach domowych.

wtorek 12.20
 

114B

Giesko Joanna

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego(w ramach zajęć świetlicy)

 

Poniedziałek 14.25 

środa 7.50

 

206

Gromska Jolanta

 

Pogotowie językowe.

 

czwartek 14.25- 15.10

209

Gutkowska Izabela

 

Wolontariat

 

Rękodzieło artystyczne

 

Piątek 14.25

208

Jama Beata

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIB

Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIC i IID

Koło recytatorskie

 

Piątek 13.35

Piątek 14.25

(co 2 tydzień)

8

Kaim Anna

Rękodzieło artystyczne (papieroplastyka, haft, makrama, dziewiarstwo itp. zgodnie z

zainteresowaniami chętnych)/ Koło informatyczne

 

Wolontariat

 

Poniedziałek 14.25-15.25

Czwartek 14.25- 15.25

 

Piątek 14.25

 

108

Kobylska Barbara

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Koło historyczne

Poniedziałek 14.20

Czwartek 14.20

110

Krawczyk Anna

Gry i zabawy z językiem angielskim - zajęcia multimedialne.

Wtorek 7.10

10

Łyjak Dariusz

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

 

Konsultacje z historii i wos

 

Czwartek 14.25

co 2 tydz.

7

Małek Bogusława

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Konsultacje z fizyki

Poniedziałek

13.35 -14.20

14.25-15.10

214

Markiewicz - Grzelak Barbara

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Koło języka angielskiego

poniedziałek

14.20- 15.10

środa

13.30 - 14.15

9

Mazgajczyk Sławomir

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla klas III

Konsultacje z chemii(zajęcia wyrównawcze)

Środa

14.25-15.10

Środa

7.50-8.30

 

213

Mąkosa Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl.2

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla klasy 3b

 Koło matematyczne dla klas 2

 

Pogotowie matematyczne dla kl.1a

Poniedziałek 14.25 - 15.10 i czwartek 7.10-7.55 wymiennie co 2. tydzień

Wtorek 7.10-7.55

Środa 7.10-7.55 co 2. tydzień

Wtorek

14.25 - 15.10

6

Mergalski Krzysztof

 

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.

 

Poniedziałek 14.20

sala gim.

Nosek Beata

 

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego dla kl.3

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego dla kl.3 (dyslektycy)

 Koło literackie

 

Wtorek 14.25

Poniedziałek 14.25 (co drugi tydzień)

Poniedziałek 14.25

107

Nowak Ewa

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla klas III

Konsultacje z geografii(zajęcia wyrównawcze)

 

Czwartek 7.10

 

Wtorek 7.10

106

Pająk Karol

Trening funkcji poznawczych

zajęcia specjalistyczne

Czwartek 14.30

gabinet psychologa

 

 

Skonieczna Barbara

Koło plastyczne

 

Czwartek 8.00

 

biblioteka

Weremiuk Sebastian

 

Zespół wokalny

Zespół instrumentalny 

Zajęcia informatyczne "Web design i web develop"

Środa

14:25–15:25

Środa

15:30–16:15

Czwartek

 14:25-15:10

210

Wróbel Urszula

 

Baw sie i ucz!,

zajęcia psychoedukacyjne

 

Poniedziałek 15.15-16.15

gabinet pedagoga

Zając Anna

 

Piłka nożna dziewcząt /unihokej

Piłka nożna chłopców

 

Środa 7.10-7.55

Czwartek7.00-7-55

sala gimnastyczna

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Publiczne Gimnazjum nr 6
    26-600 Radom
    ul. Sadkowska 16
  • (+48) 344 89 31

Galeria zdjęć